2018

Turnaje, ve kterých jsme se zúčastnili v roce 2018 (reportáže, výsledky, fotografie, videa...).

2018-06-16 - Polokopové a Budyho Memoriál

1.ročník Budyho Memoriálu se odehrál v romantickém prostředí zahrádkářské kolonie na Libeňském poloostrově (právě zde se točil film U mě dobrý, takový Podraz po česku). Budy byl libeňský "boudař", karlínský rodák a hráč a milovník nohejbalu. Na Youtube ZDE hraje Budy přátelský zápas po turnaji pořádaného v rámci Festivalu STOP Zevling. Jedná se patrně o poslední video (10.9.2016) zachycující Budyho (hráč v oranžovém s červenou čelenkou) při hře. Hrají též členi našeho oddílu.
Polokopové se umístili na druhém místě a odvezli si dva kartony Plzně a láhev Fernetu. Jako divák se přišel podívat i Gramec s partnerkou.
Díky organizátorům za příjemný den s excelentním počasím, výborným gulášem a pohodovou atmosférou a doufáme, že příští rok se zase setkáme. Další informace a fotky v magazínu Babylonrevue.
-pes-

2018-06-16 - Polokopové a Budyho Memoriál

Záznamy: 1 - 5 ze 5

2018-05-19 - Polokopové na Meteoru - 2.místo

Májový turnaj na Meteoru Libeň pořádaný městskou částí Praha 8 se vlastně Polokopům nevyvedl. Finále jsme prostě nepochopitelně vypustili a oba sety prohráli nejtěsnějším výsledkem 9:10, kdy jsme si začátek vždy nechali utéci a pak doháněli ztracené body. Na reparát si můžeme počkat do září... Asi bude nutné si před finálem odpoustit organizátory placený výtečný buřtík s křenem a pivo (a někteří si musí odepřít i všechna ostatní pivka:-). Cenou byly diplomy, medaile, šampáňo pro každého a poukaz na metr piv v přilehlém hostinci, který jsme velkoryse rozdali soupeřům.
-pes-

2018-05-19 - Polokopové na Meteoru - 2.místo

Záznamy: 1 - 4 ze 4