2017

Turnaje, ve kterých jsme se účastnili v roce 2017.

2017-12-16 - Polokopové v Královicích - 1.místo

Osmého ročníku Vánočního turnaje trojic pro zvané v Královicích (Uhříněves) se zúčastnili v obvyklé sestavě (Venca, Láďa, Petr) i Polokopové, tentokrát pod názvem Mukařov, který údajně tradičně používá na tomto turnaji Venca, který byl vítězem v minulém roce. Tentokrát se turnaje v nafukovací hale na umělém povrchu (2 hřiště) účastnilo 9 pozvaných družstev včetně družstva domácích Královic a například i silného družstva ze dvou třetin poskladaného z hráčů dorostenecké ligy z Českého Brodu. A právě s tímto týmem se v závěru turnaje hraného každý s každým utkal tým Polokopů. V zápase na dva vítězné sety Polokopové dorostence přehráli 10:8 a 10:7 a odvezli si palmu vítězství a drobné ceny předané místními politickými činovníky. Zvláštností turnaje je hra na rozměry tenisového hřiště pro hru jednotlivců - tímto se z normálního nohejbalu, minimálně pozičně, stává zcela jiná hra:-), ovšem skvělé výkony a zábava se dostavuje v míře vrchovaté. Součástí startovného byl i výborný gulášek.

Petr

2017-12-09 - Polokopové v Čimicích - 1.místo

9.12.2017 v nafukovací hale Sokolu Čimice proběhl Mikulášský turnaj v nohejbalu trojic, dotovaný Městskou částí Praha 8. Turnaje se zúčastnilo devět týmů. Ze dvou skupin postupovaly 4 týmy a následoval vyřazovací pavouk. Prvenství vybojovali Polokopové, druhé místo obsadil tým JBLP (Ruda), třetí skončili Mladí juchátoři. Ceny vítězům předávala radní pro sport Jana Solomonová.

Turnaj byl dobře organizován ve dvou halách, startovné bylo 0,-Kč a zdarma bylo samoobslužné čepování piva a také opékané klobásky.

Petr

2017-12-09 - Polokopové v Čimicích - fotogalerie

Záznamy: 1 - 5 ze 5

2017-11-25 - Turnaj v Kralupech - 3.místo

V sobotu 25.11.2017 se tradičního podzimního turnaje trojic v Kralupech zúčastnila trojka Pavel, Honza/Gramec (oba Nohejbal Žižkov) a Radek (Mělník) pod názvem Balkán. V konkurenci dalších osmnácti týmů obsadili hezké 3.místo. Gratulujeme.

2017-11-25 - Turnaj v Kralupech - 3.místo - fotogalerie

Záznamy: 1 - 1 ze 1

2017-10-14 - Turnaj v Květnici - 1.,2.,3. i 4. místo :-)

Turnaji (letos asi poslední venkovní) pořádaný nadšenci (okolo Patrika), kteří se scházejí na pravidelné nedělní hraní na hliněném hřišti na Květnici (Praha východ) nelze nic vytknout. Exkluzívní počasí, výborný guláš v ceně startovného, pohodová atmosféra, osm týmů... Turnaje se zúčastnilo ve čtyřech týmech mnoho hráčů našeho oddílu, nebo hráčů - zájemců o členství v našem oddíle. Dvě skupiny, do vyřazovací čísti postupovaly všechny týmy. Ve vyřazovací části se utkaly čtvrtý s prvním a třetí s druhým z opačných skupin. Vrcholem turnaje se stalo finále, ve ktrém oba týmy podaly výborné výkony a štěstí se až ve třetím setu přiklonilo k týmu Hybridi. Konečné pořadí níže (v závorce naši hráči, nebo zájmeci o členství v našem oddíle). Pohár za třetí místo, které vybojoval tým Žižkov C (Venca, Karel) si můžete prohlédnout ve vitríně na Balkáně.

1.místo HYBRIDI (Patrik)

2.místo ERET (Michal)

3.místo Žižkov C (Venca, Karel)

4.místo POLOKOPOVÉ (Venca, Láďa, Petr)

2017-10-14 - Turnaj v Květnici - 1.2.3. i 4.místo - fotogalerie

Momentka z finále - tým Hybridi vs. Eret, na síti útočí Michal.

2017-09-16 - Trezoři a Veltěžské sako - 1.místo

V sobotu 16.9. jsme se účastnili turnaje ve Zdibech. V konkurenci dvanácti týmů se povedlo obléci si Veltěžské sako našemu týmu Trezoři - ve složení: Viktor, Gramec, Kuba S. (Kuba na fotce /viz níže/ není, protože dal přednost před závěrečným ceremoniálem divadelnímu představení:-). Pohár za první místo i putovní pohár starosty Zdib si prohlédněte v naší vitríně na Balkáně. Gratulujeme.

Petr

2017-09-16 - Trezoři a Veltěžské sako - 1.místo - fotogalerie

2017-09-16 - Polokopové v Běchovicích - 2.místo

Doposud nejlepší umístění na Běchovických turnajích vybojovali Polokopové (Venca, Láďa, Petr) tuto sobotu. Druhé místo odpovídá spíše slaběji obsazenému turnaji, ale postup do finále a vlastní finálový zápas stál za to. Pohár k vidění ve vitríně na Balkáně.

Petr

2017-09-16 - Polokopové v Běchovicích - 2.místo - fotogalerie

2017-09-09 - Zlatá sekera - turnaj Harley Davidson Clubu

Na třech hřištích na Balkáně (na stejných jako Balkan Cup) proběhl 9.9. 2017 turnaj  Zlatá sekera pořádaný členy Harley Davidson Clubu. Na kurtech se střetlo 12 týmů s velmi promněnlivými kvalitami. Za náš oddíl se účastnili dvě trojky (TREZOŘI - Viktor, Gramec, Petr a ... - Venca, Tomáš, ...). V základních skupinách obě trojky hladce postoupili. I v pavouku se dařilo. Vencovu trojku zastavil až v zápase o finále tým Jinonic (pamatuji si to dobře?). Do finále se probojoval tým Trezorů, kde podlehl celkem snadno právě vítěznému týmu Jinonic. Vencova trojka obsadila nakonec třetí místo. Pohár za druhé místo k vidění ve vitríně na Balkáně.

Vlastní turnaj proběhl ve skvělé atmosféře za přítomnosti silných motorek, tvrdé muziky, soutěží pro dětské návštěvníky a s pány a dámami v kožéném:-)

Petr

2017-07-01 - Polokopové v Kozojedech - 1.místo

Smíšeným turnajem trojic v hloubi kozojedských lesů, přesně v trampské osadě Spojených osad údolí kozojedského u malebné říčky Šembery (web osady ZDE) Polokopové (Venca, Láďa a Petr) pronikli jak nůž máslem a obsadili první místo. (Foto - viz níže - naše trojka úplně vpravo).

Petr

2017-06-17 - Voznice - 1.místo

Turnaje trojic ve Voznici jsme se účastnili pod druhým tradičním jménem Balkánci. Ve složení Martin, Karel a Petr jsme vykopali první místo bez ztráty jediného setu a futuristický pohár zdobí naší vitrínu Na Balkáně. Voznický turnaj se kvalitou týmů asi nedá zařadit do "top 10", ale o to více je třeba vyzdvihnout  velmi dobré dva kurty, příjemnou atmosféru a skvěle propečenou krkovičku v ceně stratovného:-). Smutným "zpestřením" se stalo zranění jednoho z hráčů a následný odvoz sanitou (viz foto níže). Zranění, i našich hráčů, je věc, se kterou je zapotřebí počítat - též si můžete přečíst tady a podívat se na video tady a tady. Na druhém místě se umístil tým Nemehla a třetí skončil THC. I na tomto turnaji jsme propagovali náš srpnový turnaj BALKAN CUP.

Petr

2017-06-17 - Voznice - 1.místo - fotogalerie

Záznamy: 1 - 4 ze 4

Poslední snímek zachycuje zraněného hráče při transportu k sanitce. Kompletní fotogalerii naleznete na webu Sokol Voznice ZDE.

2017-05-20 - Běchovice - turnaj trojic - 3.místo

Pod již tradičním názvem "Polokopové" se běchovického turnaje zúčastnila trojka Venca (Zevling), Láďa (Záběhlice) a Petr (SPOJE, Nohejbal Žižkov,z.s.). V konkurenci dalších osmi týmů jsme obsadili třetí místo a krásný pohár míří do vitríny na Balkáně. Vítězem se stala trojka "Demoliční četa" jejichž někteří hráči jsou k vidění i v krajské soutěži (David, Ruda). Stojí za zmínku, že v play off jsme byli vyřazeni právě tímto týmem a to v obou setech shodně 9:10 !, přičemž ve druhém setu jsme vedli 9:5...:-(

Na turnaji jsme též propagovali náš turnaj BALKAN CUP 2017.