2017-04-21 - blesková brigáda - fotogalerie

Záznamy: 1 - 4 ze 4

Dnes se na našem hřišti konala neplánovaná blesková brigáda, protože se v rámci renovace tenisových kurtů naskytla možnost bezplatně získat několik metráčků vyfrézované antuky a zužitkovat ji na zvelebení našeho svatostánku. Získanou antuku však bylo potřeba před zítřejším očekávaným deštěm rozvozit a rozhrnout. Nebyla to předem avizovaná akce, která navíc vyžadovala okamžitou reakci, takže účast nebyla hojná - z devíti oslovených se mi devět lidí omluvilo :o) buď přímo zprávou nebo mlčky. Proto jsem alespoň já (jako svolatel akce) přijel na místo, vzal jsem si lopatu a hrablo a dal se (nehledíc na obutí a oblečení z práce) do práce :o) A ač to tak na začátku nevypadalo, tak se po pár desítkách minut ukázalo, že by se ještě pár ručiček a nožiček hodilo. Ale co bych pro vás a blaho oddílu neudělal :o)  Dokonce i od Oldy jsem se na závěr dočkal uznání a od něj - to už je co říct :o)) Pro zajímavost jsem vám udělal pár foteček, abyste viděli, jak to teď u nás vypadá a na jakém hřišti budeme v pondělí hostit Vinoř a v úterý Šestajovice. Narážky typu "nevidím rozdíl" budu brát jako hrubou narážku na svou osobu a vážné ohrožení našeho kamarádství :o)


P.S. plánoval jsem po brigádě ještě návštěvu posilky, ale v průběhu práce jsem od této myšlenky postupně upouštěl - čistě z časových důvodů :o)

2017-04 - brigáda 2017 - fotogalerie

FOTO nahoře - tři nadšení brigádníci přihlížejí pracovnímu úsilí...:-)

Nutno zdůraznit, že brigáda úspěšně proběhla v jednom předem ohlášeném termínu a v jednom náhradním termínu (po hektické emailové komunikaci do níž nebyl zahrnut Pavel J.:-). Hřiště bylo uklizeno, zválcováno (Kuba?...), nově vyměřeno (Tomáš, Petr S.), byl opraven mobiliář - lavičky (Petr M, Viktor, Radek), vyztužen plot (Pavel J.) a mnoho dalšího. Nejmenovaným brigádníkům se omlouvám - prostě jsem na obou termínech nebyl a také si vše nepamatuji. Ale rád Vás do výčtu doplním, když se ozvete:-)

Petr

2017-04 - brigáda 2017 - úvodní informace

1.dubna je sice apríl, ale brigáda v sobotu 1.4.2017 od 10:00-cca 14:00 je vyhlášeným, platným, prvním termínem brigády na našem nohejbalovém hřišti.

Předpokládané práce:

- vyhrábání trávy a listí, prořez křovin

- oprava poničených plotů

- oprava boudy včetně jejího nátěru

- oprava laviček

- oprava údržbového nářadí, případně výroba nového

Druhý termín brigády je rovněž sobota 8.4.2017 (též od 10:00hod), kdy bude provedeno co se nestihlo při první brigádě a co je nejnutnější před zahájením letošní nohejbalové sezóny 2017. Bez upraveného hřiště hrát nemůžeme.

Nezapomínejte, že neúčast na brigádě je penalizována.

Každý brigádník, který přispěje navíc nářadím, ekonomicky, či jinak, je vítán. Pro koordinaci a domluvu pro přinesení vlastního nářadí kontaktujte Viktora.

Svojí účast na brigádě zapisujte do kalendáře Doodle ZDE.

Přijďte všichni - brigáda je zábava - video z loňské brigády ZDE.

Petr

2016-03-29 - hřiště přivítalo první brigádníky:-)

Slunečné odpoledne bylo příjemnou kulisou dnešní první jarní brigády. Kromě Viktora a avizovaného Radka se zúčastnil i Petr a Karel. Všichni brigádníci si vyzkoušeli obsluhu motorového válce (už je solidně zaválcováno a hřiště začíná vypadat skvěle), odstranili jsme porost vykukující místy z antuky, Karel uhrabal listí a uklidil u plotu a Viktor upravil značky vymezující hřiště.

Další termín je ve čtvrtek 31.3. - spojte se s Viktorem kvůli časovému nasazení a využití brigádníků (hlavně využití času pronájmu válce!).

Níže si pusťte "zábavný film" z brigády, který měl premiéru na výroční schůzi v prosinci 2016.

Petr

Zábavný film z brigády:

2016-03-29 - hřiště přivítalo první brigádníky - FOTOGALERIE

Záznamy: 1 - 3 ze 3

2016-03-29 - Jarní brigáda - každý vítán.

Většina úprav našeho hřiště je již provedena (za úplatu z našeho rozpočtu), ale přesto není vše úplně hotovo, především zbývá válcovat!!! V termínech v úterý  29.3. a čtvrtek 31.3. od cca 12:00 je vítaná každá ruka na válcování hřiště. Válec je motorový!!! Prosím spojte se s Viktorem a domluvte si s ním svojí účast - domluva nutná pro optimalizaci nasazení brigádníků.

Předem díky každému ochotnému brigadníkovi. Nezapomeňte, že neúčast na brigádě je penalizována - viz zápis z poslední schůze oddílu (mrkněte sem).

Petr